Barcode: 0643831000650
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 32.1 g |
| of which saturated | 17.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Pasteurized cultured milk, salt, dried mango, candied orange, vanilla, ghost chile flakes, enzyme.
Related Products in Dairies
Kiwi Japanese Style Yogurt With Aloe Vera Gel Pieces, Kiwi
Morinaga
C NOVA 4
Romano Cheese
Always Cheese
E NOVA 3
Low fat Greek style yogurt
Marks & Spencer
A
Extremely Fruity Strawberry & Raspberry Low Fat Yogurt
M&S, Marks & Spencer
B NOVA 4
Parmesan Cheese
Sun Life Natural Foods Inc.
E NOVA 3
Orange cream milk
D NOVA 4
Maple milk
D NOVA 4
Alove yogurt, strawberry
C NOVA 4
Low fat yogurts
Marks & Spencer
C NOVA 4
Alove yogurt
C NOVA 4
Blackburrant & blueberry low fat yogurt
M&S
B NOVA 4
Yogurt with aloe vera gel pieces, blueberry
C NOVA 4