Barcode: 0738055053381
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 58.8 g |
| of which sugars | 54.4 g |
| Fiber | 2.9 g |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Refined cane sugar, red mung beans, coconut gel, water, sugar palm fruit, jackfruit, white beans and anti-oxidant (sodium hydrogen sulphite / e222).
Additives
e222
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Red ACE
Pago
E NOVA 3
Pago Nectar Poire 20CL (Pack De 12)
Pago
E NOVA 3
Nectar de banane à base de jus concentré et de purée
Pago
E NOVA 3
Pago Pommes Pressées 20CL (Pack De 12)
Pago
D NOVA 1
Framboise
Pago
E NOVA 3
Jus d'orange
pago
D NOVA 3
Rhubarbe
Pago
E NOVA 4
jus de pomme bio
Pago
NOVA 1
Poire
Pago
E NOVA 3
Pago - Fraise🍓
Pago
E NOVA 4
Pomme
Pago
C NOVA 1
Boisson aux fruits - Melon
Pago
E NOVA 4