Barcode: 0756963120063
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 429.0 kcal |
| Fat | 21.4 g |
| of which saturated | 12.5 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 21.4 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Flour, butter, sugar, cocoa powder (in chocolate cookies only), eggs, sea salt, vanilla.
Allergens
eggs
milk
Related Products in Snacks
multi-seed crackers
Mary's gone crackers
D NOVA 3
Double Decker Mini Cheese Ring
Mamee
NOVA 4
เดลฟี่ ท็อป คาร์ปูชิโน
เดลฟี่,ท็อป,Delfi
ช็อกโกแลตแอสซอทเม้นต์
Delfi,เดลฟี่
E
แวน ฮูเต็นอัลมอนด์
Van Houten,แวนฮูเต็น
Dark milk assortment
Van Houten
D NOVA 4
Dark chocolate 85%
Aldi
D NOVA 4
Maltitos™ Malt Crunch
Goya
E NOVA 4
เดลฟี่ ท็อป คาราเมล
เดลฟี่,delfi,ท็อป
แวนฮูเต็น แอสซอทเม้นต์
แวนฮูเต็นVanhouten,
NOVA 4
Pocky chocolate
Glico
E NOVA 4
Pocky Double Choco
Glico, Pocky
E NOVA 4