Barcode: 0038259112403
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 8.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, brewed black tea (water, black tea), caramel color, potassium sorbate (a preservative).
Additives
e150c
e202
Related Products in Beverages
G Fuel Fazeberry
Gamma Labs
E NOVA 4
Organic orange juice beverage
Uncle Matt's
B NOVA 4
Cold Brew Coffee
Topo-Logic Systems Inc.
B
Organic Orange Juice Beverage
D
Blackeye Roasting Co, Cold Brew Coffee
Topo-Logic Systems Inc.
NOVA 4
Homestyle Organic Lemonade
Uncle Matt's Organic Inc.
E NOVA 3
Mossy Oak, Pursuit Energy, Energy Drink, Original
Topo-Logic Systems Inc.
E NOVA 4
G-fuel Sachet - Fazeberry
GFuel
C NOVA 4
Cold brew coffee concentrate
Topo-Logic Systems Inc.
B NOVA 1
Cane juice
E NOVA 1
Nitro cold brew water + coffee
NOVA 4
Pursuit Energy
Pursuit Beverage Company Llc
C NOVA 4