Barcode: 0856232005210
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.3 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Cane sugar, mango, water, salt, citric acid, chili powder, cumin, turmeric.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Sos Chersoński
Schedro
D NOVA 4
Lilkové pyré extra
Bepec, veres
NOVA 4
Майонез "Справжній", 72% жиру
Чумак
E
Salatmayonnayse “Lvivskiy”
Щедро
E
Майонез 'Провансаль", 67% жиру
Чумак
D
Meerettichsenf
BEPEC
D NOVA 4
Гірчиця, з медом та імбиром
Премія
D
Mayonnaise Provencal
Чумак
D
Майонез "Золотий", 50% жиру
Щедро
D
Гірчиця "Домашня"
Верес, ТОВ "Віджи Продакшн"
D
Mayonnaise
Чумак
E NOVA 4
Майонез Провансаль 67%
ТОВ Щедро
D