Barcode: 0094922666642
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 621.0 kcal |
| Fat | 65.5 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 17.2 g |
| of which sugars | 6.9 g |
| Fiber | 6.9 g |
| Proteins | 6.9 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Pecans, maple syrup, sea salt.
Related Products
Assorted fruit flavored snacks
D NOVA 4
Fruity snacks mixed berry gluten free fat free
Kellogg's
D NOVA 4
Kellogg's Special K Granola Bars Chocolate Peanut Butter .95oz
D NOVA 4
Chewy granola bars, chocolatey peanut butter
D NOVA 4
Cracker chips, cheddar
C NOVA 4
Protein shakes, milk chocolate
D NOVA 4
Cereal with chocolate flavored center, double chocolate
Krave
D NOVA 4
Cereal with chocolate flavored center, chocolate
Kellogg's
D NOVA 4
Pastry crisps
D NOVA 4
Crisp flakes with cinnamon dusted raisins & toasted almonds cereal, cinnamon almond
D NOVA 4