Barcode: 0011110086495
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 535.7 kcal |
| Fat | 32.1 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
where awesome meets affordable® when you can have both great taste and great price why choose between ducts are made to exceed
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile d olive vierge extra
PONS
B NOVA 2
PIPAS OROZCO
FRUTOS SECOS OROZCO SL
C NOVA 1
Oli d'oliva verge Extra
Pons
B NOVA 2
Aceite Coco Bio
Biospirit
E
Pan con tomate
Plaza Del Sol
D NOVA 4
Pan de ajo - pain à l'ail
Plaza Del Sol
D NOVA 3
Oli Oliva Verge Extra
Pons
B
Extra Virgin Olive Oil & Tabasco Seasoning
D NOVA 3
Fiisk
Dear Nature
D NOVA 4
Olive oil
B NOVA 2
Maicena
BioSpirit
NOVA 2
Lechuga iceberg
Agrupapulpi
A