Barcode: 8718452534319
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 162.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
zoetstoffen: xylitol 37,9%, sorbitolen, E421, maltitolen, sucralose en acesulfaam-K, gom, vulstof: E170, rijstzetmeel, verdik kingsmiddel: arabische gom, aroma's, bevochtigingsmiddel: E422 (niet dierlijk), zuurteregelaar: E500, emulgator: zonnebloemle ithine, glansmiddel: E903.
Additives
e170
e414
e420
e421
e422
e500
e903
e950
e955
Related Products in Snacks
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Black Truffle & Sea Salt
Halfpops Llc
D NOVA 4
Halfpops, curiously crunchy popcorn, aged white cheddar
Halfpops
D NOVA 4
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Aged White Cheddar
Halfpops Llc
D NOVA 3
Curiously crunchy popcorn
Halfpops Llc
D NOVA 4
Curiously Crunchy Popcorn
Halfpops Llc
C NOVA 3
Popcorn
Halfpops
D NOVA 3
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Caramel & Sea Salt
Halfpops Llc
D NOVA 4
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Caramel & Sea Salt
Halfpops Llc
D NOVA 4
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Chipotle Bbq
Halfpops Llc
D NOVA 4
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn, Butter & Pure Ocean Sea Salt
Halfpops Llc
D NOVA 3
Halfpops, Popcorn, Chipotle Barbacue
Halfpops Llc
D NOVA 4
Halfpops, Curiously Crunchy Popcorn
Halfpops Llc
D NOVA 4