Barcode: 0897119001079
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Tomatoes, tomato juice, sugar, onion, cilantro, salt, cultured dextrose, natural flavors, black pepper, citric acid, bisulfate of soda, chili peppers, garlic, xanthan gum.
Additives
e330
e415
Related Products in Condiments
Bearnaise Original
Rydbergs
D NOVA 4
Mangoraja
Rydbergs
E NOVA 4
Mangoraja
Rydbergs
E NOVA 4
Bearnaise original
Rydbergs
D NOVA 4
Bearnaise
Rydbergs
D
Bearnaise Hot Chili
Lohmanders
D NOVA 4
Bearnaises Original
Lohmanders
D NOVA 4
Lohmanders Remoulad klassisk
Foodmark, Lohmanders
D NOVA 4
Bearnaise Original
Lohmanders
D NOVA 4
Rydbergs Bearnaise Chili
Rydbergs
D NOVA 4
Vit Kebabsås
Rydbergs
D NOVA 4
sweet chilisås
Rydbergs
D NOVA 4