Barcode: 0632434417996
Sweet onion salsa, hot
by Blue Smoke
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.1 g |
| of which sugars | 12.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Tomatoes, onion, peppers, vinegar, sugar, spices, granulated garlic, less than 2% of salt, garlic powder, onion powder, paprika, natural flavors
Related Products in Condiments
Грибной соус Astoria
Astoria
NOVA 4
майонез слобода на перепелиных яйцах
Слобода
C NOVA 3
майонез провансаль слобода оранжевый маленький
Слобода
E NOVA 3
Соус майонезный «Сырный» для спагетти и гарниров
Astoria
NOVA 4
Соус майонезный сырный для спагетти и гарниров
Astoria
NOVA 4
Майонез 67 % Провансаль 800
Слобода
E NOVA 3
грибной соус
Master gurme
NOVA 4
Майонез 67% на перепелиных яйцах
Слобода
E NOVA 3
Майонез «Провансаль оливковый» 67 %
Ряба
NOVA 3
майонез оливковый слобода зелёный маленький
Слобода
NOVA 3
Соус майонезный "Сметанный с грибами" Астория
ASTORIA
NOVA 4
Майонез Провансаль
Ряба
NOVA 3