Barcode: 0007203698067
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.2 g |
| of which sugars | 9.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, natural tea flavors, black tea, citric acid, sodium benzoate and potassium sorbate (preservatives).
Additives
e202
e211
e330
Related Products in Beverages
Lemoniada jabłko cytryna limonka
Solevita
D NOVA 4
Double strength summer fruits
Lidl
C NOVA 4
Kombucha
Solevita
NOVA 4
Saguaro
Saguaro
C NOVA 4
Cola Zero Sugar
Lidl
C NOVA 4
Sirop Grenadine
Lidl
NOVA 4
freeway
NOVA 4
Sparkling Lemonade Lemon flavour
Duc De Coeur
D NOVA 4
Kong Strong Urban Classic Energy Drink
Lidl
E NOVA 4
original Tonic Water
Freeway
D NOVA 3
Diet lemonade
Lidl
C NOVA 4
Kombucha
Lidl
D NOVA 4