Barcode: 0092825109983
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.4 g |
| of which sugars | 6.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
WATER, SUGAR, ORANGE PEKOE TEA, PEKOE TEA, POTASSIUM SORBATE (TO PRESERVE FRESHNESS)
Additives
e202
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Coffee Drink With Milk
Bustelo cool
E NOVA 4
Cappuccino Beverage Mix, French Vanilla, French Vanilla
Cafe bustelo
NOVA 4
Ginger Lemon Flavored Probiotic Sparkling Beverage
Trader Joe's
B NOVA 4
Chocolate Instant Coffee Beverage Mix, Chocolate
Cafe bustelo
NOVA 4
Lychee flavored soft drink
Ramune
E NOVA 4
Coffee Drink, Chocolate
Bustelo cool
E NOVA 4
Cappuccino, Mocha
Cafe bustelo
NOVA 4
Cafe Con Leche Espresso Drink With Milk, Cafe Con Leche
Cafe bustelo
E NOVA 3
Just Cranberry Juice
R.W. Knudsen
C NOVA 1
Bustelo Cool, Cafe Con Leche, Coffee Drink With Milk
Bustelo cool
E NOVA 4
Pineapple juice
Libby’s
E NOVA 1
Cafe Con Chocolate
Bustelo cool
E NOVA 4