Barcode: 0035036223109
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, liquid sucrose, black tea extract, potassium sorbate, phosphoric acid.
Additives
e202
e338
Related Products in Beverages
Vanilla Bean Hot Chocolate Mix
Second Cup Café
NOVA 4
Sparkling Water Beverage
Smart Sense
C NOVA 4
Smart sense, sparkling, peach
Smart Sense, Sears Roebuck And Co.
C NOVA 4
White Candy Cane Hot Chocolate Mix
Second Cup Café
NOVA 4
Root Beer Made With Aged Vanilla
Smart Sense
E NOVA 4
16 jeju, natural spring water
16 Jeju
Zero Calories Sparkling Water Beverage
Smart Sense
C NOVA 4
Classic Hot Chocolate Mix
Second Cup Café
NOVA 4
Creamy hot cocoa
Kingsmill
NOVA 4
Jeju 16 Sixteen, Natural Spring Water
Jeju Special Self-Governing Province Development Corp.
A NOVA 1
Creamy hot cocoa
Kingsmill
NOVA 4
Sparkling Water Beverage
Smart Sense
C NOVA 4