Barcode: 0083900005757
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
BREWED TEA (FILTERED WATER, BLACK SUGAR, PHOSP LEAVES), CANE ACID. PRODUCED FOR THE COCA-COLA COMPANY ATLANTA, GEORGIA 30313
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Yogurt Melts Strawberry
Gerber,Yogurt Melts
NOVA 4
Fruit Juice & Purified Water Grape Flavored Juice Blend Beverage, Grape
Mott's
D NOVA 4
Fruit Juicy Red
Hawaiian Punch
D NOVA 4
100% Juice Apple
Mott's
E NOVA 1
Puffs peach
Organic for baby
NOVA 4
Strawberry & kiwi
Gerber
NOVA 4
Strawberry Kiwi
Mott's
E NOVA 4
Nutra Coco 100% Pure Coconut Water
Nutra Coco
C NOVA 1
Drinking Chocolate
Sainsbury's
NOVA 3
Clamato - El original
Grupo Peñafiel
C NOVA 4
Almond milk
M&S
B NOVA 4
For tots apple juice
Mott's
E NOVA 4