Barcode: 8710398534705
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 517.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | 4.6 g |
| Proteins | 6.6 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Aardappelen, plantaardige oliën (koolzaad, zonnebloem, in wisselende hoeveelheden), zoete teriyakismaak [suiker, fructose, aroma's, kaliumchloride, zout, kruiden (gemberpoeder, chilipoeder, anijszaadpoeder, kruidnagelpoeder, pimentpoeder), gerookt zout, voedingszuur (citroenzuur), kleurstof (paprika-extract), gerookte maltodextrine], antioxidanten (extracten van rozemarijn, ascorbinezuur, tocoferolrijk extract, citroenzuur).
Additives
e160c
e300
e306
e330
e392
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tosti Crocs
Delhaize
B NOVA 3
Farine fermentante
Delhaize
C NOVA 4
Épices poulet
Delhaize
NOVA 4
Honey balls
Delhaize
C NOVA 4
Granola fruits rouges
Delhaize
C NOVA 4
Honey puffies
Delhaize
C NOVA 4
Choco Balls
Delhaize
C NOVA 4
Granola chocolat
Delhaize
C NOVA 4
No Gluten! Granola gedroogd fruit & noten - fruits secs & noix
Delhaize
C
Crunchy muesli
Delhaize
D NOVA 4
Granola 4 Noix
Delhaize
B NOVA 4
Honey rings granen
Delhaize
C NOVA 4