Barcode: 0034952587272
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 303.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 93.9 g |
| of which sugars | 42.4 g |
| Fiber | 30.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cranberries, sugar, polydextrose, glycerine, sunflower oil.
Additives
e1200
e422
Related Products in Snacks
Low Fat Filled Twists Snack, Caramel Apple
Twizzlers
E NOVA 4
Pulp N' Peel Candy, Fruit Punch
Twizzlers
D NOVA 4
Candy Straws, Strawberry, Orange, Lemonade, Watermelon, Blue Raspberry, Grape
Twizzlers
E NOVA 4
Pull 'N' Peel Candy Low Fat Snack, Cherry
Twizzlers
D NOVA 4
Filled Twists, Strawberry Lemonade
Twizzlers
E NOVA 4
Low Fat Snack, Caramel Apple
Twizzlers
E NOVA 4
Low Fat Snack Candy, Green Apple
Twizzlers
D NOVA 4
Sour Rainbow Bites, Strawberry, Orange, Lemonade, Watermelon, Blue Raspberry, Grape
Twizzlers
E NOVA 4
Hershey's Twizzlers Candy Straws
Twizzlers
NOVA 4
Filled Twists, Caramel Apple
Twizzlers
E NOVA 4
Twizzlers, Pull 'N' Peel Candy, Fruit Punch, Fruit Punch
Twizzlers
D NOVA 4
Twizzlers Filled Twists Sweet & Sour
Hershey, Twizzlers
E NOVA 4