Barcode: 0752423595532
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erythritol and stevia leaf extract (rebiana) as natural sweeteners, green tea, magnesium lactate, citric acid, calcium carbonate, natural flavor. vitamins & minerals vitamin c (ascorbic acid), vitamin b1 (thiamin hydrochloride).
Additives
e329
e330
e960
e968
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Le Pur Jus Multifruits
Joker
C NOVA 1
Les Bienfaits Multifruits Eau de coco
Joker
C NOVA 1
Le fruit
joker
C NOVA 1
Multifruits
Joker
D NOVA 1
Orange sans pulpe eau de coco
Joker
B NOVA 1
Jus Cranberry/Pomme/Raisin
JOKER
D
Le fruit
Joker
D NOVA 1
Joker Multifruit Bio
Joker
D NOVA 1
Les Bien Faits Pomme Framboise Cassis
Joker
C NOVA 1
Le fruit
Joker
C NOVA 1
Pur jus orange mandarine
Joker
C NOVA 1
5 Shots
Joker
C NOVA 4