Barcode: 0762111011473
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 92.9 g |
| of which sugars | 85.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, soluble coffee.
Related Products in Beverages
Veri, Organic Soda Cola
The Veri Soda Company Inc
D NOVA 4
Veri, flavored soda, lemon lime, lemon lime
The Veri Soda Company Inc
C NOVA 4
Kencko instant purple smoothie
Kencko
NOVA 4
Prime strawberry watermelon
PRIME
NOVA 4
Green tea +c effervescent drink mix
Green tea + c effervescent drink mix, citrus ginger
Cor-Performance Whey Protein
B NOVA 4
Organic Lollipops 6.2g
YumEarth
E NOVA 4
Cor-Performance Whey
B NOVA 4
Ice Pop Energy Drink
Prime
C NOVA 4
Veri, Organic Ginger Ale
The Veri Soda Company Inc
D NOVA 4
Bubblicious Cotton Candy Energy Drink
Ghost
NOVA 4