Barcode: 0011225108914
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.3 g |
| of which sugars | 6.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, high fructose corn syrup, contains less than 2% of sugar, tea solids, natural tea flavor, caramel color, citric acid, cellulose gum, artificial flavor, sodium benzoate and potassium sorbate (preservatives).
Additives
e150c
e202
e211
e330
e466
Related Products in Beverages
Kefir Milk Pro high protein 20g
Milk, NÖM
B NOVA 4
Yogurt banana
Alplí, NÖM
D NOVA 4
Milk benessere
Milk, NÖM
D NOVA 4
Milk pro
Milk, NÖM
C NOVA 4
Latte di kefir
NÖM, Viva
B
Milk banana
Milk, NÖM
D NOVA 4
Baladin Cola
Gusto Italiano
E NOVA 4
Bevanda a base di latte fermentato alla frutta con lactobacillus casei actuv arricchita con vitamina D E B6
Alplí, NÖM
E NOVA 4
Alpli
Alplí, NÖM
E NOVA 4
Soda aux fruits rouges
BIO NATURAE
C NOVA 4
Kefir Bianco
Milk, NÖM
D NOVA 3
Soda aux fruits rouges
Bionaturae
D NOVA 4