Barcode: 0041303072844
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Brewed tea, cane sugar, less than 2% of: citric acid, natural flavor.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Grapefruit peach sparkling water
B NOVA 1
Just Chill, Sparkling Calming Beverage, Tropical
The Chill Group Inc.
C NOVA 4
Margarita cocktail mixers
NOVA 4
Beverage
Rock Solid Concepts Llc
D NOVA 4
Hemp seed extract with ginseng & guarana
B NOVA 4
Coconut mojito cocktail mixers
NOVA 4
Sound, sparkling white tea, peach + ginger
B NOVA 4
Beverage
Clubhouse Coolers
D NOVA 4
White Tea & Ginger Carbonated Tea
Sodterra Beverage Co. Llc
B NOVA 4
Flavored beverage
Rock Solid Concepts Llc
D NOVA 4
Black tea
D NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 1