Barcode: 0074410085032
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.3 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 49.5 g |
| of which sugars | 32.4 g |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 4.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water. sugar. red bean. salt.
Related Products
The Capital Grille, 2 Mini Tenderloin Sandwiches
The Capital Grille
E
Steak 'N Shake, Peanut Butter Cup Milkshake, Regular
Steak 'N Shake
E
Quiznos, Dressing, For Chipotle Steak & Cheddar, 4"
Quiznos
C
TGI Friday's, Chicken & Waffles
TGI Friday's
E
Bob Evans, Slow Roasted Turkey Knife & Fork
Bob Evans
B
Firehouse Subs, Vitaminwater Lemonade-C, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Moe's Southwest Grill, Pico De Gallo, For Tacos
Moe's Southwest Grill
B
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For #5 Super Sub, Giant
Jersey Mike's Subs
D
Red Lobster, Triple Berry Sangria
Red Lobster
E
Baskin Robbins, Peanut Butter N Chocolate Milkshake, Medium
Baskin Robbins
C