Barcode: 0074410821050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 262.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.2 g |
| of which sugars | 46.6 g |
| Fiber | 2.9 g |
| Proteins | 4.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Red bean, sugar, water.
Related Products
White bread
no name
C
Nut & fruit mix classic
Alesto, Lidl
D NOVA 1 Eco-Score D
Vollrohr Zucker
DmBio
E NOVA 2 Eco-Score A
Saucisses de Toulouse aux Lentilles cuisinées
Raynal et Roquelaure
C NOVA 4 Eco-Score A
Studentenfutter - Classic
Aldi, Farmer naturals, Märsch
D NOVA 3 Eco-Score D
Pinienkerne
ja!
A NOVA 1 Eco-Score E
Cup Noodles Chicken Flavor
Nissin
NOVA 4 Eco-Score B
Pesto pasta style
Aldi
C NOVA 4
Penne Rigate
Panzani
A NOVA 1
Pinienkerne
rewe beste wahl
A NOVA 1 Eco-Score E