Barcode: 0190569011361
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Peas, Water, Sugar, Salt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Seasoning
McCormick (UK) Ltd, McCormick France
NOVA 4
Citrus Brazilian BBQ Seasoning Rub
Schwarz, Grill Mates
NOVA 4
schwartz
Schwartz
NOVA 1
Medium Curry Powder
Schwartz
NOVA 3
Hot Curry Powder
Schwartz
The Real Greel Chicken Gyros Wrap Seasoning
Schwartz
NOVA 4
BBQ seasoning
Schwartz
NOVA 4
Old Bay Seasoning
NOVA 3
Nadiya Smoky Meatball Stew
Schwartz
NOVA 4
Chinese 5 Spice Seasoning
Schwartz
NOVA 3
Paprika & Onion Classic Chip Seasoning
Schwartz
NOVA 4
Schwartz AIR-FRY BANGIN' CHICKEN SEASONING dents A
Schwartz Air Fry
NOVA 4