Barcode: 4033443822126
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 431.0 kcal |
| Fat | 14.0 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 17.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
4Cétskie 65 L sucre, huile de raps, arôme. vant :voir la date imprimée
Related Products
Extra Mature Cheddar
Pilgrim’s Choice
C NOVA 3
Quiznos, Cheese, For Honey Bacon Club, 4"
Quiznos
A
Pepper jam
D NOVA 4
Rowntree's Jelly - Lemon flavour
Rowntree's
NOVA 4
corn on the cob
brookerpaks
NOVA 3
coconut milk
consumers pride
E NOVA 4
Beetroot
Brookerpacks
Popeyes, Biscuit
Popeyes
D
Milkybar mixups
Nestlé
E NOVA 4
Extra Mature
Pilgrims
D NOVA 3