Barcode: 4560100343217
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.6 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erythritol / Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Thickener (Xanthan Gum), Preservatives (Sodium Benzoate, Para-hydroxybenzoic acid), Acidulant
Additives
e211
e415
e950
e955
e968
Related Products in Sweeteners
édulcorant En Poudre
Mivita Original
NOVA 4
Açúcar Branco
Amanhecer
E
Açúcar branco
E
Yummy drops strawberry
Prozis
NOVA 4
Açúcar Amarelo
Pingo Doce
E
Saquetas açúcar branco
A Nossa Loja
Sweety | Keto | Adoçante natural sem açúcar
Nolita
A NOVA 4
Adoçante à base de aspartame
E NOVA 4
Açúcar Mascavado
Pingo Doce
E NOVA 2
Sucre de noix de coco
seara
E NOVA 2
Açúcar Branco
Pingo Doce
E
Açúcar de coco torrado
Simple.
E