Barcode: 5900049823026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 351.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mąka makaronowa _pszenna_. Produkt może zawierać _soję_ i gorczycę.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pecan Pie Almond Butter Crunchy
H-E-B
C NOVA 4
Dried Mangoes
H-E-B Organics
C NOVA 1
Cut Green Beans
H-E-B
A NOVA 1
Almond Butter
H-E-B
E NOVA 4
Crunchy Almond Butter
H-E-B
A NOVA 3
Crushed Tomatoes
HEB, H-E-B
A NOVA 3
Blueberry Muffin Almond Butter
H-E-B
C NOVA 3
Ridged Cheddar Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips
H-E-B
E NOVA 4
White grape juice
E NOVA 1
HEB Organics Peanut butter
HEB Organics
C
Frozen Blueberries
H-E-B
Flour Tortilla
Heb
D NOVA 4