Barcode: 4008713700176
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 396.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 80.7 g |
| of which sugars | 40.9 g |
| Fiber | 4.9 g |
| Proteins | 7.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
_Blé_ soufflé (54%), sucre, sirop de glucose, huile de palme, miel (1%), sirop de caramel.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jordnötssmör
Ica
C NOVA 4
ICA Basic Majskorn
ICA, ICA Basic
C NOVA 3
ICA Basic Spaghetti
ICA, ICA Basic
A NOVA 1
ICA Basic Cornflakes
ICA, ICA Basic
E NOVA 3
Majskorn
ICA Basic
B NOVA 3
Svarta oliver
ICA Basic
C NOVA 3
Rostad Lök
ICA
D NOVA 3
Italiensk ekologisk olivolja extra virgin
ICA i❤️eco,ICA
B NOVA 2
ICA Basic Jasminris
ICA, ICA Basic
NOVA 1
Grekisk ekologisk olivolja extra virgin
ICA i❤️eco
B NOVA 2
Broccolimix
ICA Basic
A NOVA 1
ICA Basic Chilinötter
ICA, ICA Basic
B NOVA 4