Barcode: 5900820012229
Świeże mleko
Available in
belgium, poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_Mleko_ świeże pasteryzowane, mikrofiltrowane,
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Organic Whole Free Range Milk
Tesco
C NOVA 1
Organic Whole Free Range Milk
Tesco
C
Tesco Finest Devonshire Fudge Yogurt
Tesco
C NOVA 4
ASDA British Organic Milk
Asda
B
Organic Semi Skimmed Milk
Tesco
B
Mleko świeże 2%
Tesco
B NOVA 1
Shredded Parmigiano Reggiano
Costco, Kirkland
D NOVA 3
Champagne Rhubarb Yogurt
Tesco
C NOVA 4
Custard
Tesco
D NOVA 4
Soured cream
Asda
D NOVA 1
Low fat natural yogurt
Asda
A NOVA 1
Fresh double cream
Asda
D NOVA 1