Barcode: 5906519001703
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 147.0 kcal |
| Fat | 7.0 g |
| of which saturated | 4.5 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
_Serek_, cukier, aromat waniliowy.
Related Products in Dairies
Jarlsberg, semi-soft park-skim cheese
Jarlsberg
D NOVA 3
EMMENTAL FRANCAIS
carrefour Bio
C NOVA 3
Organic creamery, organic parmesan cheese
Organic Creamery
E NOVA 3
Emmental francais
Carrefour Bio
C NOVA 3
Emmental français au lait cru
Carrefour Bio
C NOVA 3
Emmental Français au lait cru
Carrefour
C NOVA 3
Emmental Français
Carrefour Bio
C NOVA 3
Emmental Français
Carrefour Bio
C
Emmental au lait cru
Carrefour
C NOVA 3
Emmental Français
Carrefour Bio
C NOVA 3
Danish Fontina Semisoft Part-Skim Cheese
Castello
D NOVA 3
Emmental francais
Carrefour,Carrefour Bio
C NOVA 3