Barcode: 06864220
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 17.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 30.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
bacterial culture
Related Products in Dairies
Light cream
Hp Hood Llc
D NOVA 1
Sour Cream, All Natural
Axelrod
D NOVA 3
Milk
Hp Hood Llc
D NOVA 1
Axelrod, lowfat yogurt, plain
Axelrod
A NOVA 4
Heavy Cream
Crowley
D NOVA 4
Cultured Whole Buttermilk
Coburg Dairy Llc
C NOVA 4
Trader joe’s Garlic Bread Cheese
Trader Joe's,Trader Joes
D NOVA 3
Heavy Cream
Crowley
D NOVA 4
Light cream
Hp Hood Llc
D NOVA 1
Fat free yogurt
Axelrod
B NOVA 4
Axelrod, lowfat yogurt, black cherry
Axelrod
C NOVA 4
Axelrod, lowfat yogurt, strawberry
Axelrod
C NOVA 4