Barcode: 5010478402232
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 389.0 kcal |
| Fat | 3.1 g |
| of which saturated | 3.1 g |
| Carbohydrates | 88.0 g |
| of which sugars | 86.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
SwizzelsMatlow www.swizzels.com BAG Made in the UK by Swizzels Mailow Limited, New Mills, High Peak, Derbyshire, SK22 3HA Swizzels Matlow (Ireland) Limited, PO Box 13103, Dublin 24, Republic of Ireland UK ONLY Don't recycle at home swizzels Sweets WRAP Don't Recycle swizzels_sweets 127ge Swizzels, Love Hearts and the Love Hearts icon are registered trade marks of Swizzels Matlow Limited. 5 010478 402232"> Best Before/
Related Products in Snacks
Bonbons Durs Assortis
C NOVA 4
Rip-L crème sure et oignon
Old Dutch
D NOVA 4
Gummies Sours
E NOVA 4
Virgin chocolate, mint & nibs
Raaka
E NOVA 3
Whoppers
Hershey
E NOVA 4
Jolly Rancher Misfits Gummies
Jolly rancher
E NOVA 4
BBQ Corn Chips
old dutch
D NOVA 4
Original Chews Candy
Jolly Rancher
E NOVA 4
Milk Duds
Hershey
E NOVA 4
Jolly Rancher Gummies
Jolly Rancher
E NOVA 4
Tropical Sours Gummies
Jolly Rancher
E NOVA 4
Jolly Rancher Gummies
Jolly Rancher
E NOVA 4