Barcode: 0664183004431
Swordfish kabob
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 4.5 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Swordfish and tasteless smoke (to promote color retention)
Related Products in Seafood
Small Shrimp
Aqua Star
A NOVA 4
Cooked Medium Shrimp
Walmart
A NOVA 4
Aqua Star, Raw Shrimp
Aqua Star Inc.
B NOVA 4
Cooked Shrimp
Aqua Star
A NOVA 3
Cooked shrimp
A NOVA 4
Shrimp Medium-Large
Aqua Star
A NOVA 4
Shrimp Cocktail
Aqua Star
D NOVA 4
Premium shrimp raw
A NOVA 3
Aqua star, raw shrimp
Aqua Star
A NOVA 4
Shrimp
Aqua Star
A NOVA 4
Jumbo Shrimp
Aqua Star
A NOVA 4
Shrimp
Aqua Star
A NOVA 4