Barcode: 7290018893272
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5.0 kcal |
| Fat | 8.0 g |
| of which saturated | 67.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 9.0 g |
| Salt | 7.0 g |
Ingredients
סוכר לבן
Related Products in אגוזי לוז
Sesame sticks
Italian Rosemary Pizza Croccantina
Dunnes Stores
D
smoked papeika ham
Dunnes Stores
DUNNES STORES CRISP & GOLDEN HASH BROWNS classic p
Dunnes
NOVA 4
Handmade SPICED MANGO CHUTNEY
Dunnes Stores
C NOVA 3
Luxury Ice cream Cake
Dunnes Stores
D
Italian chilli pizza croccantina
Dunnes Stores
D NOVA 3
Italian sea salt & olive oil pizza croccantina
Dunnes Stores
D NOVA 3
Bombay Mix
Dunnes Stores
Vegan Mayo
Dunnes Stores
D NOVA 4