Barcode: 7290102398560
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
ממה צכ
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Grana line jus de grenade
D NOVA 1
Instantgetränk mit Granatapfelgeschmack
Ottoman
NOVA 4
Juss
Juss
E NOVA 4
Jus De Grenade
Pomixir
NOVA 1
Jus de Grenade Premium Bio - 6 x 1L
Elite naturel
D NOVA 1
Resmi Water
Desni
B
Jus De Grenade
Elite naturel
D NOVA 1
Olive Garden, Peach Mango Smoothie, Kids
Olive Garden
Camer su
Lapatos
B NOVA 1
3’ü Bir Arada
Kahve Dünyası
Chili's, Bud Light, 10 Fl Oz
Chili's
B
Dincsu Natural Spring Water
Uludag; Dincsu
A NOVA 1