Barcode: 7290000170053
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 538.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | 54.0 g |
| of which sugars | 22.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 8.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
סוכר, אבקת חלב, חמאת קקאו, עיסת קקאו, שומן חלב, מתחלבים(E476 ), וניל
Additives
e476
Related Products in Snacks
Red velvet muffins
Albert Heijn
E NOVA 4
Eierwfels hazelnoot
Albert heijn
E NOVA 4
Cookies&cream taart
Albert heijn
NOVA 4
Multimix paprika
AH
D NOVA 4
Zoute popcorn
Albert Heijn
D NOVA 3
Feeststol
Albert Heijn
E NOVA 4
haver koekjes cranberry
AH
B NOVA 4
Suikervrije Biscuits (Digestive)
Albert Heijn
C NOVA 4
Cookie bites galette wafeltjes
Albert Heijn
E NOVA 4
Cookie bites
Albert Heijn
E NOVA 4
moelleux chocolate
Albert Heijn
E NOVA 4
Kokos pasta
Albert Heijn
E NOVA 4