Barcode: 8251954701228
ซอสปรุงรส
Categories
Available in
thailand
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 21.3 g |
Ingredients
ส่วนประกอนสำห ซอสถั่วเหลือง น้ำตาลทราย 5% กา (ไดโซเดียม-5 กัวในเลต) 0.02% ม่ 4 E หลังเปิดใช้งานให้เก็บรักษาให ผลิตและจัดจำหน่ายโจ ก 208 หมู่ 6 ถ.ท้ายบ้าน ต. โทร. 0-2703-4444 ได้รับการรับรองระบบปร
Related Products in Condiments
Organic soy sauce substitute
NAKED & SAUCY
E NOVA 3 Eco-Score A
Süßer Weißwurstsenf
Develey
D NOVA 3 Eco-Score A
Lieblingssauce Tomate Klassik
Little Lunch
B NOVA 3
Pesto
K-Classic
NOVA 3 Eco-Score D
Authentic greek lemon hummus, lemon
Esti
C NOVA 3
Chicken dipping sauce
Burma’s
D NOVA 4
Classic vegan mayo
Sir Kensington's
E NOVA 4 Eco-Score D
Keralan Coconut Curry
THE SPICE TAILOR
D NOVA 3 Eco-Score A
Tomatensauce
Gourmet Finest Cuisine,Aldi
A NOVA 4 Eco-Score B
Hummus
B NOVA 4
Italian Dressing
Wish-Bone
D NOVA 4 Eco-Score D
Honey Mustard
Great Value
D NOVA 3 Eco-Score B