Barcode: 6223005363305
Syltede drueblad
by Shahia
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france, germany, greece, netherlands, sweden
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 70.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 9.0 g |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 5.1 g |
Ingredients
Drueblader, vann, salt, sitronsyre (E330), eddik
Additives
e330
Related Products in Grape Leaves
BelVita Duo Fourré Fraise Yaourt
LU
D NOVA 4
Trident Eucalipto
trident
NOVA 4
Craqui'LU - Biscuits céréaliers
LU, Mondelez
E NOVA 4
Marabou milk chocolate
Mondelez International
C NOVA 4
Boisson en poudre saveur hibiscus
Tang
NOVA 4
Breakfast honey & nuts
Elvita
D NOVA 4
Hierbabuena
Trident
NOVA 4
Aveia Original
Triunfo,Mondelēz
E NOVA 4
Dairy Milk Snowman chocolate mousse 30G
Cadbury
E NOVA 4
Dairy Milk Freddo Chocolate Bar
Cadbury
E NOVA 4