Barcode: 5900919002384
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | 0.4 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
produktu I//atcsc tics,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Orangeade juice drink from concentrate
Snapple
E NOVA 4
All natural peach mangosteen flavored juice drink
Snapple
E NOVA 4
Raspberry tea
Snapple
D NOVA 4
Lion Raisins
Lion Raisins
D NOVA 1
Mango madness juice drink
Snapple
E NOVA 4
All natural mango tea
Snapple
D NOVA 4
Stir-fry cut baby corn
Sun Luck
A NOVA 3
Old Dominion Toasted Honey Cashews Tin 10 Oz.
Old Dominion
C NOVA 3
Juice Drink
Snapple
E NOVA 4
Diet Snapple tea sabor limon
Peñafiel
C NOVA 4
All natural sweet black tea
D NOVA 4
mango madness flavored juice drink
snapple
E NOVA 4