Barcode: 0722430900100
Synergy
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
GT's Kombucha, guava puree, Kombucha culture, black tea, green tea, kiwi juice, cane sugar
Related Products
اميريكان هيرتج جبن شيدر معتدل 226 غم
Schreiber Foods Inc.
D NOVA 3
Frozen mozzarella string cheese
Disney
D NOVA 3
Hero twists low-moisture part-skim mozzarella cheese, mozzarella
Schreiber Foods Inc.
D NOVA 4
American pasteurized process cheese product
E NOVA 4
Clover valley, pasteurized process cheese spread
Clover Valley, Schreiber Foods Inc.
E NOVA 4
String cheese Low-Moisture Part-Skim Mozzarella Cheese
Clover Valley
D NOVA 3
Sandwich Cheese Slices
Schreiber Foods Inc.
E NOVA 4
Marvel, ultimate super-man mozzarella string cheese
Marvel
D NOVA 3
Shredded Colby & Monterey Jack Cheese
Clover Valley
D NOVA 4
Cream Cheese Pasteurized
D NOVA 4