Barcode: 5415005000224
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 118.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.1 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Pulbere cacao Gumă de guar Gumă xantan Sucraloză Acesulfam de potasiu Dioxid de siliciu Dextroza Fructoza Fosfat monopotasic Lecitină din soia Lecitină din floarea soarelui Clorură de sodiu
Related Products in Dietary Supplements
Magnum Muscle Protein
MTNOPS
NOVA 4
Lean Whey Iso-Hydro
MuscleSport
NOVA 4
Creatine
Transparent Labs
superfood powder
Natures way
A NOVA 4
Honey Syrup with Natural Plant Extracts
Broncolin
comprimé neutre
puressentiel
NOVA 4
Whey isolate chocolat noisette
Bmxx
NOVA 4
Organic Inulin Powder
Cutetonic
Weight Gainer
Rühls Bestes
NOVA 4
Vegan Protein Blend
Free Soul
NOVA 4
Free soul vegan protein
D NOVA 4
Pumpjob Booster
Rühls Bestes
NOVA 4