Barcode: 4770299402118
Сырок
Categories
Available in
japan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 407.0 kcal |
| Fat | 24.5 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 34.7 g |
| of which sugars | 32.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
QUARK RIEGEL Schoko 21.08.2025 917 FRISCH QUASE
Related Products in Snacks
Lemon Curd -kakku
Riitan Herkku
E NOVA 4
Mango salmiac
Namitupa
E NOVA 4
Salmiac Blood Orange
Namitupa
E NOVA 4
Mini Amandine
Lixl Eden H
E NOVA 4
Cornuleţe cu umplutura de prune
E NOVA 4
Suklaajoulukalenteri
Vitaseege
E NOVA 4
Texas Snacks savupekoni-chili
Texas Snacks
E NOVA 4
Salty Loves
Namitupa
E NOVA 4
Moomin
Real Snacks
B NOVA 3
Kinuskipala
Riitan Herkku
D NOVA 4
KUKYCIOCO CAPSUNI
KUKYCIOCO
E NOVA 4
Kaurasnacks Oatis Rosemary
Oatis
C NOVA 4