Barcode: 5901529060184
Syrop Blue Curacao
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 86.0 g |
| of which sugars | 76.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, naturalny aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (błękit brylantowy FCF).
Additives
e133
e330
Related Products in Beverages
脉动维生素饮料
达能
C
Black Bean Soy Drink
Yeo s
C NOVA 4
Nescafé Smoovlatté
Nescafé
NOVA 4
Chocolat milk beverage
Vita
E
冰红茶
康师傅
C
Yanjing beer
Yanjing Beer
NOVA 3
Soybeam drink
Soybean drink
C
Tinchi - Ginsenggetränk Instant Tianqi-ginseng Tea Tian Qi
Tinchi
D
Boisson Lo Han Kuo 168G
Health Beverage
E
娃哈哈 AD 钙奶原味
娃哈哈, Wahaha
E NOVA 4
康师傅绿茶
Master Kong
C NOVA 3
Cola zero
Prix garantie,Coop
C NOVA 4