Barcode: 5905912421385
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego (50%), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zagęszczony sok aroniowy, aromat, kompleks witamin (witamina C, witamina B6, witamina B12).
Additives
e330
Related Products in Syrups
Steen's, 100% Pure Cane Syrup
C S Steen Syrup Mill Inc
D
Boysenberry Syrup, Boysenberry
Smucker's
E NOVA 4
Perles de Fruit Arôme Litchi (Boba)
Bolle
E NOVA 4
100% grape juice pourable concentrate, grape
Welch Foods Inc
D NOVA 1
Light Real Vanilla Corn Syrup, Light Real Vanilla
Schnucks
D NOVA 3
Smucker'S, Triple Berry Syrup
Smucker's
E NOVA 4
Cranberry Premium Syrup, Cranberry
Culinaria
E NOVA 3
Original Syrup
Hungry jack
E NOVA 4
100% Pure Maple Syrup, Maple
Culinaria
E NOVA 3
Smucker'S, Blackberry Syrup
Smucker's
E NOVA 4
Corn Syrup, Light Vanilla
Schnucks
D NOVA 3
Blueberry Premium Syrup, Blueberry
Culinaria
E NOVA 3