Barcode: 5907707118449
Syrop z Agawy
by Go Bio
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
pl eko 01
Categories
Available in
poland, portugal
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 302.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Syrop z agawy BIO** 100%. **Surowiec pochodzacy z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Related Products in Sweeteners
Sunnere Alternativ Til Sukker
HANDL NORWAY
A
Rock Candy
Nanmen Bridge Brand
D NOVA 2
Sukrin Melis
SUKRIN
NOVA 4
Azúcar de Caña
Bai Feng He
E
Økologisk Mørk Lønnesirup
Honning Centralen
D
Zéro calorie sweetener
Sukrin Icing
A NOVA 4
Sukrin - sachet
Handl norway as
A NOVA 4
Sukrin gold
NOVA 4
sukrin syrup maple
Sukrin
B NOVA 4
Rock Sugar
Great Harvest
E NOVA 2
sukrin syrup caramel
Sukrin
NOVA 4
Lys Lønnesirup
HONNINGCENTRALEN SA
D