Barcode: 5601312215585
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 256.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 58.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Tâmara, estabilizador (E420ii).
Additives
e420
e420i
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brussels Sprouts
Stump's
D NOVA 3
Plantain chips
Turbana
C NOVA 3
Geroosterde muesli zaden
Albert Heijn
A NOVA 3
Shwartz, Jam, Raspberry
S & P Distributing Inc.
D NOVA 4
Artisan-cut croutons
Elevation Brands Llc
C NOVA 4
Freche Freunde 100% Erdbeere
Erdbär
D
Pepitas
Stony Brook WholeHeartedFoods
B NOVA 3
Jam
Shwartz
NOVA 4
Chip plantain chili lime
Turbana
D NOVA 4
Italian Style Artisan-Cut Croutons
Ian's
C NOVA 4
Chip plantain sweet
Turbana
E NOVA 3
Roasted Pumpkin Seed Oil
Stony Brook,Whole Hearted Foods, Stony Brook WholeHeartedFoods
C