Barcode: 6291108232927
Tâmara Seca com Caroço
Labels
no gluten
halal
kosher
low or no sodium
source of fibre
no sodium
made in united arab emirates
Categories
Available in
bolivia, brazil
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 305.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 63.0 g |
| Fiber | 7.3 g |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Tâmara seca com caroço.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Leberwurst Soja
Vitam
E NOVA 3
Vitam-R
VITAM-R
E NOVA 3
Süsskartoffel-Quinoa Brotaufstrich
Vitam
D NOVA 4
Gemüsebrühe
Hefe-produkt GmbH, Vitam
C NOVA 3
Rote Bohnen-Hummus
Vitam
C NOVA 3
bio Kokos-Linsen-Hummus
Vitam GmbH
D NOVA 4
Hefeflocken
VITAM GmbH
NOVA 1
Haferkleie
Bösen
A NOVA 1
Vegane Streichwurst Feine Leberwurst
Vitam
E NOVA 4
Paprikanuss Brotaufstrich
Vitam
D NOVA 3
Meerrettich Mousse
Vitam
NOVA 4
bio Basilikum-Tomate veganer Brotaufstrich
Bitamo
D NOVA 4