Barcode: 0070844005455
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 25.0 g |
Ingredients
Soybean extract [soybeans, wheat, salt, water], water, salt, lactic acid.
Additives
e270
Related Products in Condiments
Ketchup pikantny
Dawtona
D NOVA 4
Sos pomidorowy
Międzychód
C NOVA 4
Ketchup łagodny
Międzychód
C NOVA 3
Musztarda o smaku wędzonej papryki i rozmarynu
OCTIM
D NOVA 4
Chicken Powder
Amoy
E NOVA 4
Kostka mięsna
Belinero,Prymat
C NOVA 4
Majonez
Quallio
D NOVA 4
Sos Boloński z mięsem
Międzychód
C NOVA 4
Ketchup łagodny
D NOVA 4
Ketchup pikantny
Międzychód
D NOVA 4
Octim, german style mustard
Octim
D NOVA 4
Sos Boloński
Międzychód
C NOVA 4