Barcode: 3365071700219
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 374.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 92.8 g |
| of which sugars | 88.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Tamarin, sucre, sel
Related Products in Snacks
Microwave Popcorn, Natural Flavor
Centrella
D NOVA 3
Scone mix
King Arthur Flour, The King Arthur Flour Company Inc.
NOVA 4
Traditional Popover Mix
The King Arthur Flour Company Inc.
NOVA 4
Corn muffin mix
NOVA 4
Popcorn
Central Grocers Co-Op Inc.
D NOVA 4
Brownie mix
NOVA 4
Bite-Sized Candy Coated Milk Chocolate Candies
Trader Joe's
E NOVA 4
Scone mix
King Arthur Flour
NOVA 4
Super grain pancake mix
NOVA 4
Scone mix
King Arthur Flour
NOVA 4
Waffles
Centrella, Central Grocers Co-Op Inc.
D NOVA 4
Protein pancake mix
NOVA 4