Barcode: 4976902014468
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 378.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 87.8 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
米、砂糖、醤油、食塩、加工醤油(醤油、発酵調味料、かつお節エキス、昆布エキス、酵母エキス)、酵母エキス
Allergens
gluten
soybeans
Related Products in Snacks
Chocolate Dulcinea
Dulcinea
E NOVA 4
Chocolat noir
Dulcinea
E NOVA 4
Tablettes de chocolat pour cuisiner
Dulcinea
E NOVA 4
Chocolat Noir 92% cacao
Dark Excellente
E NOVA 4
Chocolate Negro Fondant 55% Cacao
Dulcinea
NOVA 4
Chocolate blanco
Tamarindo
E NOVA 4
Chocolat au lait extra fin
Dulcinea
E NOVA 4
Chocolate blanco para culinaria
Dulcinea
E NOVA 4
Chocolate para fundir
Tamarindo
E NOVA 4
Chocolat noir
Dimmi
E NOVA 4
Chocolate negro pepitas de cacao
E NOVA 4
Chocolate negro 72% cacao
Dulcinea
E NOVA 4