Barcode: 0856123002038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 13.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 4.4 g |
Ingredients
AGUA, SAL YODADA, LES (PUEDE CCONTENER UNO 0 MAS E LOS SIGUIENTES: CHILE GUAJILLO, PUYA, O DE ARBOL), ACJDO ACÉTICO, M XANTANA, ALMIDON DE MAIZ ODIFICADO, ACIDO CITRICO, ESPECIAS, BENZOATO DE SODIO Y SORBATO DE POTASIO (COMO CONSERVADORES), ROJO 40 Y AMARILLO 6.
Additives
e110
e129
e202
e211
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
RAS EL HANOUT JAUNE
La Bandera
NOVA 3
Curcuma Moulu
Espig
NOVA 1
Pignons de pin
VALENTINE & PATACHOU
B NOVA 1
Macédoine de fruits
CEPASCO, Valentine, Valentine & Patachou
D NOVA 4
Sésame doré
Cespaco, la Planete des Epices
B NOVA 1
Sésame doré
Espig
B NOVA 1
Ail semoule
Spigol, Spihol
A NOVA 1
Ail semoule
Spigol
A
Curry
La Planète des épices
NOVA 3
Epices Colombo
La Bandera
NOVA 3
Sésame doré
Spigol
B NOVA 1
Gingembre moulu
Cespaco, La planète des épices
NOVA 1